competitieteams

 

Teamindelingen senioren 2019: vrijdagavondcompetitie Kralingen

Heren 4HD                                                        Dames 4DD
Marco Slegt (capt)                                           Margot Bebseler (capt)
Mark van de Velde                                           Claudia Otten
Ron de Koning                                                  Annemieke Fontein
Daan van Vlist                                                   Heleen van der Wel
Alfred Rotteveel
Philippe Julien Verrault


Teamindelingen senioren 2019:
zaterdagcompetitie Het Centrum

Heren 1, 3e klasse                                            Heren 2, 3e klasse
Martijn van Altenburg (capt)                         Sam van der Heijde (capt)
Geert van Thull                                                 Casper Bosch
Edwin Kleinjan                                                 Marc Zieltjens
Jasper Mathiessen                                          Wouter van Meurs
Gerald Baal                                                        Sjoerd Helmer
Ralph Aarts                                                        Stefan Pieterse
Maarten de Vries

Heren 3, 4e klasse                                           Dames 1, 3e klasse
Bas Driesse (capt)                                            Anneloes Nilissen (capt)
Gleb Lerman                                                    Marlies Schröder
Leon Pagrach                                                    Iris Pennock
Ali Pouladi                                                         Liesbeth Augustijn
.                                                                            Kim welling

Gemengd 1, 4e klasse                                     Gemengd 2, 4e klasse
Pim Neefjes (capt)                                          Tran Nguyen (capt)
Sandra Prenger                                               Carin van Es
Eva Wels                                                           Inmaculada Cantero Tamayo
Karin Akkerhuis                                              Mariya Gyaurova
Monique van Dijk                                           Chantan Keo
Sjoerd Vrijburg                                               Moritz Kühl
Wouter Spoor                                                  John Leiwakabessy
Steven Delfgaauw                                           Vincent Mattijs

 

Zondagjeugd op Het Centrum
binnenkort meer nieuws..